Skål af flerfarvet glas dekoreret med landskab og fugle, H. 13, Ø 17 cm.
Bonbonniere 83/500, H. 20, Ø 12,5 cm, sign., dateret 1977 samt nr. G1223.
To glas, H. 22 cm.