Bordplade med udtræk, H. 73 Ø 115 cm, tre tillægsplader á 50 cm heraf en med sarg.
Brugsspor i form af ridser og mærker, hak på bordplade samt sarg på tillægsplade løs.
20118 | 1.800 DKK | 2018-09-19 19:28 |
26472 | 1.700 DKK | 2018-09-19 19:28 |
5936 | 1.600 DKK | 2018-09-19 19:27 |
1.000 DKK | Startpris |