Bordlampe med vippearm, stål og messing samt standerlampe ca. 150 cm i messing (skærmholder mangler). 2 plisserede skærme medfølger.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo
26053 | 1.600 DKK | 2018-09-19 19:40 |
10502 | 1.500 DKK | 2018-09-19 19:15 |
25048 | 1.200 DKK | 2018-09-12 17:17 |
23687 | 1.100 DKK | 2018-09-11 16:44 |
1.200 DKK | Startpris |
Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.