56220. Le Klint: Bordlampe samt standerlampe (2)

Bordlampe med vippearm, stål og messing samt standerlampe ca. 150 cm i messing (skærmholder mangler). 2 plisserede skærme medfølger.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 56220

Auktionen er lukket!
19 September 2018 19:44

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 1.600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

Budgivning

260531.600 DKK2018-09-19 19:40
105021.500 DKK2018-09-19 19:15
250481.200 DKK2018-09-12 17:17
236871.100 DKK2018-09-11 16:44
 1.200 DKK Startpris

Netauktion

Afsluttet

Afgifter

Købsprovision 25% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Betaling

Husk der kan betales med kreditkort/dankort direkte på vores hjemmeside ved at logge ind på ”mine sider” med kundenummer og adgangskode.