56183. Saxbo bordlampe af stentøj,

modelleret i let relief med sekskantede mønstre, dekoreret med lys celadon krakele glasur. Stemplet Saxbo. H. uden fatning ca. 21.

Varenr 56183

19 September 2018 20:00

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.900 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

9481.900 DKK2018-09-18 04:02
194021.800 DKK2018-09-19 19:02
CHRIS1.400 DKK2018-09-17 22:11
62441.200 DKK2018-09-17 20:05
172561.100 DKK2018-09-17 21:30
24360900 DKK2018-09-14 11:36
24673800 DKK2018-09-15 00:07
18477650 DKK2018-09-13 19:58
20264550 DKK2018-09-12 16:57
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms