modelleret i let relief med sekskantede mønstre, dekoreret med lys celadon krakele glasur. Stemplet Saxbo. H. uden fatning ca. 21.
948 | 1.900 DKK | 2018-09-18 04:02 |
19402 | 1.800 DKK | 2018-09-19 19:02 |
CHRIS | 1.400 DKK | 2018-09-17 22:11 |
6244 | 1.200 DKK | 2018-09-17 20:05 |
17256 | 1.100 DKK | 2018-09-17 21:30 |
24360 | 900 DKK | 2018-09-14 11:36 |
24673 | 800 DKK | 2018-09-15 00:07 |
18477 | 650 DKK | 2018-09-13 19:58 |
20264 | 550 DKK | 2018-09-12 16:57 |
500 DKK | Startpris |