55355. Ejnar R. Kragh (1903 - 1981) Høstlandskab

Maleri. Olie på lærred. 90 x 150.
Proveniens: Tidligere ABR auktion 480, kat. nr. 302.

Varenr 55355

26 September 2018 20:04

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms