58730. Horst Antes (f. 1936): Figurkomposition

Litografi signeret og nummereret 60/100. Lysmål 80 x 60 cm

Varenr 58730

26 September 2018 20:05

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 550 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17345550 DKK2018-09-24 10:12
25952500 DKK2018-09-24 09:15
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms