58725. Jesper Folmer Hansen (20. årh.): Figur

Skulptur af metal, komponeret af gaffel, møtrikker, kobberrør mm. Sign. JFH i bund. H. 43,5 cm

Varenr 58725

26 September 2018 20:05

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9143500 DKK2018-09-26 19:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms