58725. Jesper Folmer Hansen (20. årh.): Figur

Skulptur af metal, komponeret af gaffel, møtrikker, kobberrør mm. Sign. JFH i bund. H. 43,5 cm

Varenr 58725

26 September 2018 20:05

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

9143500 DKK2018-09-26 19:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms