58785. Børge Sornum (1920-1985): Kompositioner (2)

"Burning Love" og "Gemini". Olie på masonit. 45 x 61 cm. Usign.

Varenr 58785

26 September 2018 20:06

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms