58786. Børge Sornum (1920-1985): Komposition

Olie på lærred, 80 x 115 cm. Sign. Sornum (lærredet trænger til opstramning)

Varenr 58786

26 September 2018 20:06

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18373600 DKK2018-09-26 19:59
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms