58786. Børge Sornum (1920-1985): Komposition

Olie på lærred, 80 x 115 cm. Sign. Sornum (lærredet trænger til opstramning)

Varenr 58786

26 September 2018 20:06

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18373600 DKK2018-09-26 19:59
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms