58803. Karl Aage Riget (1933-2000): "Løven" og "Vægten" (2)

Litografier i farver. Lysmål 29 x 28 cm. Sign. KRiget 14/95 E.T. og 28/95 E.T.

Varenr 58803

26 September 2018 20:06

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms