58827. Richard Mortensen: Komposition

Litografi, 74 x 57 cm, sign. Mortensen 75

Varenr 58827

26 September 2018 20:07

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 850 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

25405850 DKK2018-09-26 09:42
20322800 DKK2018-09-21 20:59
26825750 DKK2018-09-21 12:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms