58846. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi 201/450, sign. MA samt dateret 77.
Indrammet: 95 x 70 cm.

Varenr 58846

26 September 2018 20:07

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 600 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25405600 DKK2018-09-26 09:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms