58846. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi 201/450, sign. MA samt dateret 77.
Indrammet: 95 x 70 cm.

Varenr 58846

26 September 2018 20:07

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25405600 DKK2018-09-26 09:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms