Litografisk tryk, sign. Reidar Magnus samt dateret 1933.
Indrammet: 71 x 86 cm.
20761 | 600 DKK | 2018-09-26 18:10 |
20452 | 550 DKK | 2018-09-26 16:26 |
500 DKK | Startpris |