Delvis patineret, sign. S.L. samt dateret 93. H. 11,5 cm.
9143 | 1.900 DKK | 2018-09-26 20:06 |
13545 | 1.800 DKK | 2018-09-26 15:15 |
691 | 1.000 DKK | 2018-09-26 14:17 |
26655 | 700 DKK | 2018-09-26 09:21 |
DGG | 650 DKK | 2018-09-22 12:43 |
22706 | 600 DKK | 2018-09-20 20:46 |
600 DKK | Startpris |