58852. Steffen Lüttge (1945-2016): Skulptur af bronze

Delvis patineret, sign. S.L. samt dateret 93. H. 11,5 cm.

Varenr 58852

26 September 2018 20:08

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.900 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

91431.900 DKK2018-09-26 20:06
135451.800 DKK2018-09-26 15:15
6911.000 DKK2018-09-26 14:17
26655700 DKK2018-09-26 09:21
DGG650 DKK2018-09-22 12:43
22706600 DKK2018-09-20 20:46
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms