58858. Lars Olrik (f. 1964): Ride The Tide

Akryl på lærred, sign. Lars Olrik samt sign. betitlet og dateret 07/18 på bagsiden. 100 x 120 (104 x 124) cm.

Varenr 58858

26 September 2018 20:08

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 3.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

225963.000 DKK2018-09-26 19:06
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms