58892. Carlo Rosberg (1902-1994): "Gamle skibe på besøg i Marstal"

Olie på pap opklæbet på lærred, sign. Carlo Rosberg, Marstal, på bagsiden betitlet samt dateret 1987. 22 x 32 (25,5 x 35,5) cm.

Varenr 58892

26 September 2018 20:10

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms