Litografi 45/200, sign. JPHH samt dateret 86. Indrammet: 59,5 x 70,5 cm.
Akvarel, sign. JPHH samt dateret 93. Indrammet: 46,5 X 45,5 CM.
26848 | 650 DKK | 2018-09-26 16:40 |
4165 | 600 DKK | 2018-09-26 16:22 |
500 DKK | Startpris |