58893. Jens Peter Helge Hansen (f. 1943): To kompositioner (2)

Litografi 45/200, sign. JPHH samt dateret 86. Indrammet: 59,5 x 70,5 cm.
Akvarel, sign. JPHH samt dateret 93. Indrammet: 46,5 X 45,5 CM.

Varenr 58893

26 September 2018 20:10

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 650 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26848650 DKK2018-09-26 16:40
4165600 DKK2018-09-26 16:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms