58907. Jens Peter Groth-Jensen (1918-2006): "Solen bag birketræerne"

Olie på lærred, sign. Groth Jensen 1997 samt sign. betitlet og dateret på bagsiden.
Rammemål: 56,5 x 67,5 cm.

Varenr 58907

26 September 2018 20:11

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22735400 DKK2018-09-26 18:36
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms