58907. Jens Peter Groth-Jensen (1918-2006): "Solen bag birketræerne"

Olie på lærred, sign. Groth Jensen 1997 samt sign. betitlet og dateret på bagsiden.
Rammemål: 56,5 x 67,5 cm.

Varenr 58907

26 September 2018 20:11

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22735400 DKK2018-09-26 18:36
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms