58924. Mogens Egil (f.1940): Komposition af to litografier

To litografier i en ramme, begge sign. Mogens Egil 90 H.C. Hvert blad 52 x 42 cm

Varenr 58924

26 September 2018 20:11

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms