Maleri. Olie på lærred. Sign. Saabye 54. 95 x 120.
178 | 2.400 DKK | 2018-09-26 18:19 |
4532 | 2.200 DKK | 2018-09-26 10:37 |
22725 | 2.000 DKK | 2018-09-26 10:39 |
23687 | 950 DKK | 2018-09-18 14:31 |
1.000 DKK | Startpris |