55351. Svend Saabye (1913-2004): Parti fra Sydeuropa

Maleri. Olie på lærred. Sign. Saabye 54. 95 x 120.

Varenr 55351

26 September 2018 20:12

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

1782.400 DKK2018-09-26 18:19
45322.200 DKK2018-09-26 10:37
227252.000 DKK2018-09-26 10:39
23687950 DKK2018-09-18 14:31
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms