58805. Viggo Bentzon: Landskabskomposition

Olie på lærred, 74 x 60 cm. Sign. bagpå Viggo Bentzon 1982

Varenr 58805

26 September 2018 20:12

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165500 DKK2018-09-24 21:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms