Bogværket "Situationister i Konsten" om Carl Magnus, Jørgen Nash m.fl. samt Jørgen Nash, collage monteret på pap "Multikonst förslag til litografi med tryck. Kan tryckas hos Ahlheim (?) i Malmø" og stemplet jørgen nash drakabygget. 34 x 34 cm, bogværk "I denne transistorsommer eller dagen H" Se-digte udgivet på Bauhaus Situationiste 1967 (løs i ryg)