58807. Peter Brandes (1944-): Komposition

Litografi, 49 x 36 cm. Sign. Peter Brandes 85 H. C., med dedikation

Varenr 58807

26 September 2018 20:15

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26848400 DKK2018-09-26 12:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms