58882. Anette Holmberg (f. 1969): Komposition

Olie på plade, sign monogram samt sign. og dateret Nytår 97/98 på bagsiden. Indrammet i ramme af jern 134 x 192 cm.

Varenr 58882

26 September 2018 20:16

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 750 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1368750 DKK2018-09-26 20:12
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms