58882. Anette Holmberg (f. 1969): Komposition

Olie på plade, sign monogram samt sign. og dateret Nytår 97/98 på bagsiden. Indrammet i ramme af jern 134 x 192 cm.

Varenr 58882

26 September 2018 20:16

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 750 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

1368750 DKK2018-09-26 20:12
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms