58975. Preben Hansen: Siddende kvinde

Olie på lærred, sign. monogram. 92 x 73 (112 x 93) cm.

Varenr 58975

26 September 2018 20:16

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms