55302. Olaf Rude (1886-1957) Rutsker, sommer, Bornholm.

Bly og akvarel. Sign. Olaf Rude, Rutsker, 20-7-55. Lysmål: 41 x 55.

Varenr 55302

26 September 2018 20:17

Vurdering 4000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms