55312. Paul Amelin (1866 - 1941) Parti fra Venedig.

Maleri. Olie på lærred. Sign. Amelin 43. 52 x 70.
Proveniens: Tidligere BR auktion

Varenr 55312

26 September 2018 20:17

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms