55319. Hans Øllgaard (1911 - 1969) "Udtørret flodleje, Sitges".

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Øllgaard. 67 x 90.
Proveniens: Tidligere auktion Kunsthallen, auktion 426. Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55319

26 September 2018 20:18

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms