55323. Ernst Syberg (1906-1981) Marklandskab.

Maleri. Olie på lærred. Sign. Ernst Syberg. 67 x 97 cm.
Udstillet: Corner 1973
Proveniens: BR Auktion 652, kat. nr. 785. Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55323

26 September 2018 20:18

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms