55454. Thorvald Hagedorn-Olsen (1902-1996) Lystfiskere

Maleri. Olie på lærred. Sign. Hagedorn-Olsen. 47 x 63.
Proveniens: Tidligere BR auktion 577, kat. nr. 236

Varenr 55454

26 September 2018 20:18

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

208291.000 DKK2018-09-19 16:35
23687950 DKK2018-09-19 08:26
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms