55460. Kay Christensen (1899-1981) "Den evige verden"

Litografi og pastel. Sign. Kay C. Lysmål 43 x 55.

Varenr 55460

26 September 2018 20:19

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms