55508. Sigurd Swane (1879-1973) Opstilling på bord.

Bly og akvarel. Sign. S. Swane, febr. 1911.
Lysmål 40 x 55.

Varenr 55508

26 September 2018 20:19

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms