58253. Gitte Winther: Komposition

Mixed media på papir. Sign. med blyant Gitte Winther 2010. Indrammet bag glas, lysmål 29 x 39 cm

Proveniens: Galleri Gl. Lejre

Varenr 58253

26 September 2018 20:21

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms