58269. Børge Sornum (1920-1985) og Dan Sterup-Hansen: To kompositioner (2)

Tryk og collage på pap, 39 x 26,5 cm sign. Sornum 69 samt litografi sign. Dan Sterup-Hansen 61/400, lysmål 45 x 55 (lille revne i glas)

Varenr 58269

26 September 2018 20:21

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms