58465. Leo Estvad (1902-1986): "Etude 1970 Nr. VII"

Olie på plade, 22 x 17 cm. Sign. Estvad (dedikation)

Varenr 58465

26 September 2018 20:22

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-09-26 10:39
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms