58857. Bombéformet kommode af mahogni. 20. årh. midte

I fronten to skuffer, topplade af broget marmor. H. 62 B. 69 D. 35 cm. Nøgle mangler.

Varenr 58857

26 September 2018 20:25

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 500 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17390500 DKK2018-09-25 16:09
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms