57855. Norsk malet bænk af træ

Bænk med tremmeryg med udskårne sprosser, buede armlæn, malet i rødlig og grøn. L. 190, d. 47, siddehøjde 48 cm.
19. årh. Bemaling nyere

Varenr 57855

26 September 2018 20:30

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.200 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

204361.200 DKK2018-09-26 12:00
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms