55681. Arne Norell: Fire loungechairs af bøg og mahogni

puder i sæder og ryg betrukket med lyst vævet stof. Sverige. 20. årh. Puder med smuds. Puder mangler. (4)

Varenr 55681

26 September 2018 19:37

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 4.800 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

182494.800 DKK2018-09-26 07:03
268444.600 DKK2018-09-26 06:48
3162.600 DKK2018-09-24 00:40
681.000 DKK2018-09-21 10:55
ATDHE700 DKK2018-09-20 13:07
23687375 DKK2018-09-17 16:31
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms