puder i sæder og ryg betrukket med lyst vævet stof. Sverige. 20. årh. Puder med smuds. Puder mangler. (4)
KONTAKT | 4.800 DKK | 2018-09-26 07:03 |
26844 | 4.600 DKK | 2018-09-26 06:48 |
316 | 2.600 DKK | 2018-09-24 00:40 |
68 | 1.000 DKK | 2018-09-21 10:55 |
ATDHE | 700 DKK | 2018-09-20 13:07 |
23687 | 375 DKK | 2018-09-17 16:31 |
400 DKK | Startpris |