58388. Ubekendt Kunstner: Høstlandskab

Olie på pap, 17 x 25 cm. Sign. E.H.

Varenr 58388

26 September 2018 20:44

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 300 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 600 DKK

20395300 DKK2018-09-26 20:38
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms