Olie på lærred, 36 x 31 cm. Sign. IA 97
14937 | 3.400 DKK | 2018-09-26 18:35 |
26820 | 3.200 DKK | 2018-09-26 17:49 |
4532 | 1.300 DKK | 2018-09-26 10:47 |
1.000 DKK | Startpris |