57006. Johannes Hermann Brandt (1850-1926): Brænding, Bornholm

Olie på lærred, sign. J. H. Brandt og dateret 1893, 26 x 39 cm
(trænger til rens, afskalninger)

Varenr 57006

26 September 2018 20:54

Vurdering 3000-5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms