Olie på papir, 17 x 28 cm. Usign.
14937 | 2.200 DKK | 2018-09-26 17:10 |
25186 | 2.000 DKK | 2018-09-24 12:01 |
15217 | 800 DKK | 2018-09-25 08:22 |
CARL23 | 500 DKK | 2018-09-20 08:17 |
500 DKK | Startpris |