Olie på lærred, 23,5 x 31,5 cm. Sign. monogram 1921
19012 | 475 DKK | 2018-09-26 20:29 |
19170 | 450 DKK | 2018-09-26 20:12 |
4532 | 425 DKK | 2018-09-26 10:50 |
SP | 300 DKK | 2018-09-21 17:04 |
300 DKK | Startpris |