Olie på pap, 30 x 22 cm. Sign. monogram 24 Mai 1938
18043 | 850 DKK | 2018-09-26 15:37 |
4532 | 800 DKK | 2018-09-26 10:49 |
19113 | 500 DKK | 2018-09-19 16:12 |
500 DKK | Startpris |