Olie på lærred på plade, 18 x 24 cm. Sign. HJ
22725 | 600 DKK | 2018-09-26 20:53 |
14937 | 550 DKK | 2018-09-26 17:08 |
4532 | 425 DKK | 2018-09-26 10:50 |
24301 | 300 DKK | 2018-09-19 18:50 |
300 DKK | Startpris |