58757. Miramar Genève: Herrearmbåndsur af guld 18 kt.

Champagnefarvet urskive med gyldne visere, arabertal og streginddeling samt separat sekundviser. Mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 35 mm. Monteret med uoriginal flemrem af forgyldt stål. Fremstår med slitage ved horn.

Varenr 58757

26 September 2018 21:15

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.500 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

223701.500 DKK2018-09-23 22:00
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms