Kasse af mahogni med rundt urhus med frise med udskårne blomster, malet skive mrk. Dilger & Barclay Glasgow. 19. årh.s slutning. H. 202 cm
26714 | 900 DKK | 2018-10-03 19:48 |
19045 | 850 DKK | 2018-10-03 19:31 |
22370 | 750 DKK | 2018-10-01 23:36 |
750 DKK | Startpris |