58940. Skotsk standur

Kasse af mahogni med rundt urhus med frise med udskårne blomster, malet skive mrk. Dilger & Barclay Glasgow. 19. årh.s slutning. H. 202 cm

Varenr 58940

3 Oktober 2018 20:06

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 900 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

26714900 DKK2018-10-03 19:48
19045850 DKK2018-10-03 19:31
22370750 DKK2018-10-01 23:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms