Litografi i farver. Sign. og nummereret Carl Henning Pedersen Paris 1978 12/150. Bladmål 76 x 56 cm
25455 | 1.200 DKK | 2018-10-03 20:09 |
4165 | 1.100 DKK | 2018-10-03 17:12 |
21370 | 1.000 DKK | 2018-10-03 12:04 |
1.000 DKK | Startpris |