58721. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Komposition

Litografi i farver. Sign. og nummereret Carl Henning Pedersen Paris 1978 12/150. Bladmål 76 x 56 cm

Varenr 58721

3 Oktober 2018 20:16

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

254551.200 DKK2018-10-03 20:09
41651.100 DKK2018-10-03 17:12
213701.000 DKK2018-10-03 12:04
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms