58724. Erling Kristensen, 20. årh: Komposition

Olie på lærred. Sign. Erling Krist. 90 x 130 cm På bagsiden etiket fra Kunstnernes Efterårsudstilling

Varenr 58724

3 Oktober 2018 20:16

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 750 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

21437750 DKK2018-10-03 16:40
19125700 DKK2018-10-02 21:40
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms