58999. Erik Nervil: Komposition

Olie på læred, 47 x 52 cm. Sign. Erik Nervil 68 på bagsiden

Varenr 58999

3 Oktober 2018 20:16

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms